Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Оптимізація швидкості завантаження сайта на OpenCartThe Client doesn't want to make prepayment? Payment via Safe will help to avoid potential fraud.
 1. proposal concealed by freelancer
 2. proposal concealed by freelancer
 3. proposal concealed by freelancer
 4. proposal concealed by freelancer
 5. 1371    14  0
  4 days1 650 ₴

  Доброго дня! Працюю лише з Опенкарт вже 9 років.
  Стосовно зовнішніх сервісів - їх оптимізувати не можна, але можна відкласти їх завантаження на 2-3 секунди, можна підключити асинхронно (хоча більшість так і підключається, зустрічаються "горе-кодери" які, мабуть, цього не знають.
  Щоб все не ломалось - краще робити бекапи. Бачу, хтось проводив певні маніпуляції, наприклад jquery можна підключити так, що він зовсім не буде робити навантаження (зараз 480 мс).
  Оптимізацію можна проводити вручну, можна за допомогою сторонніх модулів. Зазвичай всі користуються модулями, так як це зручніше але не завжди правильно.
  Також оптимізувати можна не лише сайт, а й базу данних, сервер/хостинг.

  Одним словом - потрібно дивитись. Якщо мобільна буде нижче 80, а компютерна версія нижче 90 - можна не оплачувати мою роботу (саме тому і вказано прямий розрахунок, передплат я не беру, в своїй роботі впевнений).

  Буду радий майбутній співпраці!

 • Oleksandr Stepankivskiy
  26 November 2020 |

  Вы сами дали ответ на этот проект , сторонние сервисы не возможно оптимизировать 

  А если сайт падает после установки модуля , то есть при обновлении молификаторов то это уже такое себе занятие