Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

продвижение в соцсетях туристического клуба, набор груп в походы

closed without completion


На постійну роботу в соцмережах, суть якої просування турклубу і набір тургруп, розшукується людина, яка знає основні прийоми маркетингу в соцмережах. Турклуб займається любительськими, напівкомерційними походами, а тому робота полягає в створенні заходів в соцмережах, спілкування з потенційними клієнтами-туристами, і їх залучення до наших турпоходів. Основна робота відбувається в ВК і ФБ, в інших соцмережах, однак цим не обмежується, тому де і як працювати, залежить від фантазії та особистих вподобань. Перед стартом поділимось досвідом, а тому Ваша робота не буде починатись "з нуля".
Оплата виключно за кількість залучених клієнтів. Їх фіксація відбувається прозоро, і Ви цей процес контролюєте.
Щоб були зрозумілішими потенційні об'єми роботи: наші походи відбуваються у всі сезони, 2-3-4 рази на місяць. Групи в середньому 10+-2, однак бувають групи і більше 20 чоловік, а бувають і до 5: все залежить від того, скільки зможемо набрати, але ми не обмежуємо кількість учасників, а отже і суму Ваших комісійних. Донедавна набором учасників займалась одна людина, і своєю активною роботою забезпечувала зазначену кількість туристів у групах.

Для Вашого стимулювання розроблено прогресивну сітку оплати:

До 5 клієнтів в місяць - всі по 150 грн.

Від 6 до 10 клієнтів в місяць - всі по 175 грн.

Від 11 до 15 клієнтів в місяць - всі по 200 грн.

Від 16 клієнтв - всі по 250 грн.

Тобто, якщо Ви знайшли за місяць, наприклад 8 клієнтів, то отримуєте 8*175=1 400, якщо знайшли 16 клієнтів, отримуєте 16*250=4 000 грн.

Оплатаздійснюється перед кожним походом, а націнка за загальномісячну кількість залучених клієнтів додається до комісійних за наступний похід, і т.д., пропорційно збільшенню кількості залучених. Таким чином, враховуються всі клієнти, а всі комісійні отримуються перед походом.

Робота не складна, але не така проста як може здаватись на перший погляд: вона може забирати по кілька годин на день, і вимагає передусім самодисципліни, ініціативності, і головне - вміння працювати на результат.

Перед тим як братись за це, врахуйте: в перші тижні ця робота скоріш за все буде забирати більше часу, але давати малі результати. Причина в тому, що потрібен час щоб втягнутись в цю справу: при потребі створити нові сторінки в соцмережах, створити нові заходи, почати додавати друзів, і т.д. Якщо Ви вже маєте сторінки з великою кількістю друзів, або вмієте швидко їх додавати - це дуже спростить роботу. Загалом, Ви ніяк не обмежені в способах залучення клієнтів, тому робити можна буде все, на що вистачить фантазіїі сил.

Цю пропозицію не варто розглядати як основну роботу, але в якості підробітку цей варіант буде дуже не поганим для людини, яка не боїться працювати на результат, і вміє самостійно працювати в соцмережах. Але це не підійде для тих, кому треба ставити завдання по кілька разів на день: механічне виконання, без ініціативності, фантазії, та самоорганізації ,тут не принесе ніяких результатів. Тому, якщо не боїтесь працювати на результат, якщо Вас не засмучує те, що швидкого результату скоріш за все не буде - пишіть! Детальніше-в особистому спілкуванні.


Make a proposal!

The client doesn't want to make prepayment? Offer him to make a payment via Safe to avoid possible fraud.

  1. 30 days200 ₴
    Наталія Лисовець
     68 

    доброго дня, готова до співпраці)

    Ukraine Rovno | 1 November 2015 |

Client
Project published
1 November 2015
221 views
Contractor location
Ukraine Ukraine