Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

ПЗ/Excel для невеликої IT команди 1. proposal concealed by freelancer
 2. 965    56  3   1
  7 days200 ₴

  Добрый день. Емть большой опыт постановки учёта и разработки систем для ведения учёта в эксель и гугл таблицах. Рекомендую посмотреть в сторону гугл таблиц. Так функционал гибче, можно настроить даже мини crm. Могу помочь с разработкой такой системы

 3. 671
   1  0

  3 days2 000 ₴

  Добрий День! Я бізнес аналітик з багаторічною практикою в IT та фінансах сертифікований у Північній Америці (СРА, СМА). Дуже добре розумію специфіку Вашаго бізнесу і внутрішні облікові потреби. Можу запропонуватати розробку ексель файла відповідного Вашим бізнес-процессам і враховуючи отрасльові особливості. Пропонувати специфічний софт можу, але вважаю, що він може бути надмірним і недостатнім у той самий час. Ексель/гугл таблиці до певного рівня відповідають вимогам гнучкості та адаптивності. Зрозуміло, що при дуже великих обємах операций зростає ймовірність похибки (хоча це можна контролювати) і швидкості обробки даних. Я пропоную познайомитися с деталями Вашого бізнесу і прийняти рішення для подальшої работи спираючись на результати перших перемовин.

  З повагою

 4. 327    5  0
  1 day200 ₴

  Доброго дня!

  Я також шукав багато часу ПЗ для ведення своєї діяльності (в мене невелика команда: студія контенту), раніше все було в ексельках. Натрапив на сервіс https://www.rukovoditel.net.ru/ - це веб-рішення, для моделювання баз даних у веб-інтерфейсі. Можна сконструювати відповідну бізнес-систему для обліку без знань програмування, проте ви ж ІТ компанія - для вас не буде проблемою дописати васного кода у цій системі. Познайомтеся, якщо буде потрібна допомога - можу проконсультувати, досвід є.

  З пов., Олександр.

 5. 500    1  0
  2 days1 000 ₴

  готовий до співпраці. я експерт з фінансів, маю значний досвід роботи в крупних підприємствах (виробництво, судноремонт, будівництво, енергетика). Понад 15 років досвіду у фінансових департаментах: досконало знаю 1С, часто створюю різні моделі організації даних, налаштовую внутрішню звітність. останній кейс зробив для онлайн-школи художників (є в моєму портфоліо відгуки).

  Після опитування стане більше зрозуміло специфіку саме Вашої компанії, які саме труднощі виникають, та як найкраще їх вирішити.

 6. proposal concealed by freelancer
 • Раиса Неверова
  27 March at 09:12 |

  Здравствуйте!

   Мне кажется вам подойдёт УНФ Мини. Она бесплатная и довольно простая вам может подойти 


Client
Web Dragons
Ukraine Lvov  27  0  1
Project published
22 days 13 hours ago
107 views