Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Розклейка оголошень

closed without completion


Потрібно розклеїти оголошення біля ВУЗів, вірніше біля корпусів де навчаються на ІТ спеціальності. Ось зразок оголошенняimage
Розклеювати треба на дошках оголошень, стовпах та зупинках. Важливо це зробити з 8 до 10 ранку, аби вони хоч день провисіли.
Відповім усім, хто вкаже
1. місто
2. вартість розклейки 10 оголошень з врахуванням того, що треба надрукувати 5 А4 в кольорі і розрізати
3. чи можете розклеїти оголошення в гуртожитках
4. чи можете роздати старостам в руки

5. терміни виконання

Виконавців оберу декілька і запропоную персональні проекти, але це буде ближче до кінця тижня або й на наступному 1.  3 days 200 ₴
  Александр
  Александр Догонов
  150   

  Вітаю! Готовий виконати вашу роботу. Місто Харків, 10 оголошень + друк. - десь 150 грн. (можемо обговорити це питання).
  В гуртожитках розклеїти можу (але не у гуртожитках студентів, а в звичайних, із різними людьми), можу роздати декільком старостам. Виконаю за 2-3 дні. Можу розклеїти з 8 - 10 по вихідним та раніше 8, або пізніше 3 у будні дні. Буду радий співпрацювати з вами!

  Ukraine Kharkiv | 24 February at 21:07 |
 2.  2 days 200 ₴
  Стас
  Стас Нечипуренко
  91   

  Вітаю, вас! Студент з міста Харкова (навчаюсь на IT спеціальності). Розклею 10 ваших оголошень + друк за 100 грн (Ціна договірна) . Є можливість розклеїти в своєму гуртожитку та в гуртожитках друзів(всі навчаються на IT спеціальності). Можу роздати всім старостам зі свого потоку та . Виконаю за 2-3 дні(залежить від кількості оголошень). Можу розклеїти з 8 до 10 в будь-який день, бо навчаюся на другій зміні. Завжди радий співпрацювати.

  Ukraine Kharkiv | 26 February at 21:41 |