Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
500 ₴

Розрахунок несучої здатності каркасу з профільної сталевої прямокутної

project complete


Технічне Завдання.

1. Потрібно розрахувати несучу здатність сталевого каркасу на прогин (та міцність). Схема: балка защемлена з двох кінців.

2. Каркас планується зварити з профільної сталевої труби 40*25*2 мм, або 60*40*2,5 мм (якщо попередній профіль заслабкий). Далі каркаси маркуватимуться як: К 40/25 або К 60/40.  

3. Для розрахунку пропонуються дві схеми влаштування каркасу (див. додатки): схема А і Б. Схема А – 3(три) повздовжні труби (зварені в раму), з трьома внутр. перемичками. Схема Б – 4(чотири) повздовжні труби(зварені в раму), з трьома внутр. перемичками.

4. Загальні параметри каркасу: Довжина = 2800 мм, ширина = 1400 мм. Відстані між трубами, схему поділу – дивись у додатках. Якщо є потреба, можу надати *.dwg файл, з розставленими вже по схемам А і Б та розмірам трубами.

5. Розрахункове навантаження на каркас: Стале, постійне (центроване) = 200кг (на площу 2200х1200мм). Динамічне, короткотривале = 250кг  (на зону 500х500мм)

6. Каркас опиратиметься (і буде «намертво» закріплений) на несучі стіни, що розміщені по його коротким сторонам – 1400 мм.

 Розраховувати каркас на прогин потрібно оптимально, тобто підібрати найменш важчий по вазі. Тобто, найбільш привабливим був би каркас К 40/25 по схемі А, якщо ж він не витримує навантажень, тоді каркас К 40/25 по схемі Б. Якщо ж і той не витримує, тоді каркас К 60/40 по схемі А. І на останок каркас К 60/40 по схемі Б.

Усіх зацікавлених прошу надсилати 1) - свою оцінку по вартості за розрахунок, 2) - приблизні терміни виконання проекту.

У разі виникнення додаткових запитань, чи якщо вихідних даних не достатньо – звертайтесь у «обговорення».

Applications 5

Only registered users can view attachments.

Client's feedback about the contractor Андрее Степанченко

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Хочу виразити щиру подяку Андрію за високу професійність, якісно та вчасно надані технічні рекомендації, невимушеність та доступність на протязі всього проекту в комунікації та узгодженні дій. Приємно, коли фахівець виконує свою справу з першого ж "кроку". Вельми вдячний!

Сергій Є. Сергій Єсенін | Safe Safe

Freelancer's feedback about the client Сергії Єсеніні

Payment
Task formulation
Requirements
Availability

Требования к проекту были поставлены четко, максимально понятны. При совместной работе были решены все технические вопросы, проблем при решении поставленной задачи не возникало. Рад работать с заказчиком.

Андрей С. Андрей Степанченко | Safe Safe 1. proposal concealed by freelancer
 2. 2 daysconcealed
  Александр Борисов
   186 

  Готов выполнить. Свяжитесь чтобы обсудить детали и объем, стоимость и срок
  e-mail: [email protected]
  skype: borriall

  Инженер-конструктор – опыт работы 11 лет:
  - промышленные объекты (Пром. цеха 40мх180м и АБК – метал.каркас+сендвич панели)
  - проектировал частные коттеджи (250м2 – 2х этажный);
  - торгово-офисные помещения (60х80м2);
  - рекламные конструкции, расчет элементов крепления;
  - малые архитектурные формы (беседки-качели, торговые павильоны/блоки, остановки общественного транспорта)
  - усиление общественных зданий и частных домов (дренаж);
  - разработка и расчет конструкций или полностью проектов;
  - разработка индивидуальных лестниц
  Работаю Инветоре, Autocad с СПДС (VetCad+), Advance Steel
  Расчет Scad....можно в ручную

  Мои работы (часть)

  https://drive.google.com/drive/folders/0B0rPzBoCDY0zMWJILTF6QzhGdTA

  Ukraine Kharkiv | 13 March at 15:15 |
 3. 3 daysconcealed
  Андрей Ковальский
   614  verified 

  Добрий день. Готовий виконати. Звертайтесь.
  [email protected]
  Viber, WhatsApp, Telegram: +380972477519
  моб. тел.: +380972477519

  Ukraine Krivoi Rog | 13 March at 18:48 |
 4. 2 daysconcealed
  Антон Царіцинський
   694  verified   13   0

  Добрго дня. Спеціалізуюсь на проектуванні та аналізі різноманітних конструкцій. Готовий виконати роботу.

  Ukraine Kharkiv | 13 March at 19:55 |
 5. 2 daysconcealed
  Андрей Нестеренко
   208 

  Доброго времени суток.
  Готов выполнить Ваше задание.
  Есть опыт в прочностных расчетах разнообразных конструкций.

  Ukraine Kharkiv | 14 March at 08:35 |
 6. 1 dayconcealedWinning proposal
  Андрей Степанченко
   365   3   0

  Добрый день. Специализируюсь на мат. анализе и прочностных расчетах различных промышленных конструкций в проектном институте. Готов выполнить

  Ukraine Krivoi Rog | 14 March at 22:23 |
 • Динамічне, короткотривале = 250кг  (на зону 500х500мм)

  Для розв'язання динамічної задачі однієї сили недостатньо.

 • Сергій Єсенін — project author
  Complain | 15 March at 09:11 |

  Вітаю, шановний Антон!

  Оскільки я не дуже обізнаний у "тимчасових динамічних навантаженнях", чи не були б Ви так люб'язні повідомити, які ще дані Вам знадобляться, для вищезазначеного проекту. Гарного дня.

 • На відміну від статичних задач (перший розрахунковий випадок у Вашому ТЗ) в динамічних задачах (другий розрахунковий випадок) береться до уваги залежність сили від часу. У Вашому ТЗ є сила, але не зрозуміло, як вона залежить від часу. 

  Дуже часто під динамічним навантаженням мають на увазі удар (наприклад, якогось тіла з конструкцією), коли сила діє впродовж дуже короткого проміжку часу. Для вирішення такої задачі треба мати змогу вирахувати імпульс цього тіла, тобто треба знати його масу і швидкість в момент удару.

 • Ув. Сергей, анализируя варианты данных схем в РК и согласно предварительных расчетов, вариант с К40/25 отпадает в любой постановке. Начиная с К60/40 по схеме А (с внутренними перемычками из 40х25х2) макс. перемещение составит 22мм. что уже превышает граничным значения по ДСТУ Б В.1.2-3:2006  по табл.1 п.п.2.а, а напряжения в сечении трубы близки к напряжениям текучести (если предположить что сталь действительно отвечает стали (хотя бы) В10 по ГОСТ 13663-86. 


  Как на меня, то вариант очевиден.


  В принципе это ответ на Ваш вопрос, если он Вас устраивает.

 • Сергій Єсенін — project author
  Complain | 15 March at 09:08 |

  Вітаю, шановний Андрій!

  Так, дійсно, Ви цілком справедливо передбачаєте  в аналізі неспроможність використання каркасів К40/25-А,Б. Саме це для мене є важливим, оскільки «довірена особа Замовника» (яка веде проект) стверджувала, що такі варіанти цілком достатні для застосування. На противагу йому, я все ж довірився б каркасу К40/25-А,Б; чи навіть каркасу з чотирма повздовжніми «балками» (замість трьох).

  Втім, вельми вдячний Вам за попередню консультацію! Буду провадити розмови (з Замовником) далі, щоб усе таки дійти згоди, що саме ми будемо розраховувати. Адже Замовнику розходиться у вірності розрахунку, а не в «інтуїції» одної з  сторін. Поки що я озвучу Ваш кошторис, і у випадку згоди (чи нових змін у проекті) повідомлю Вам (як і іншим заявникам) результат.

  З повагою, Сергій Є.

 • Ув. Сергей. Присоеденюсь к вопросу Антона Ц. Для ясности, охарактерезуйте виды нагрузок. А то мы сейчас насчитаем и динамику и сейсмеку и ударные нагрузки с вибрациями.

 • Сергій Єсенін — project author
  Complain | 15 March at 14:16 |

  Вітаю, шановні колеги!

  • Хоча, мабуть, це завчасно, але Ви приємно заохочуєте мене до описання усієї ситуації з розрахунком каркасу. Отже вирішив зробити короткий опис конструкції загалом.
  • Уявіть собі вузьке, але високе приміщення - склад. На висоті 2метрів (від підлоги) Замовник планує влаштувати додаткову (надвисаючу) платформу (яка буде закріплена до двох несучих стін з боків), для зберігання легких товарів.
  • Відповідно, по цій  платформі , для складування коробок, буде час від часу (тобто тимчасово, «імпульсно») рухатись лише один працівник, з середньою вагою 75кг. Він максимально може тримати в руках коробок (товар) на загальну вагу 20кг (більше не дозволяють габарити самих коробок і висота до стелі). Отже сумарна коротка дія на платформу людини з коробками складатиме 95кг.
  • Задіяна, активна зона руху працівника з коробками і зона розташування-складування коробок становитиме 2200ммх1200мм. Всього площа: 2,64м.кв. Тому «розрахункове динамічне навантаження» складатиме 95х2,64 = 250,80кг. З нього, з числа «2,64», гадаю ми можемо обрати собі «коефіцієнт запасу на міцність» (майже триразовий запас). Якщо дане число не вірно розраховане – будемо такі деталі ще узгоджувати.
  •  Брати до уваги і вважати «робочою зоною 2800 х 1400 мм не вірно, позаяк коробки з товаром – продукт специфічний, і потребують природної вентиляції (тобто «обдув»). Від так, «робоча зона» має бути лише 2200 х 1200 мм.
  • Безпосередньо одна «колона» коробок на платформі буде займати місце - 500х500мм 0,25м.кв.), і буде важити 18,90кг. Отож, на 1м.кв вага складатиме – 75,6кг, а на загальну робочу зону 2,64м.кв – вага складе 200кг.
  • Якщо у вищезазначеному описі Ви віднайдете помилку, буду вельми вдячний щодо вказання на неї.
  • З повагою, Сергій Є.
 • Це суттєво прояснює призначення констркукції.
  На рахунок "динамічного" навантаження: зважаючи на наявні дані щодо механіки ходи людини (перевантаження) при різних темпах руху (спробуйте побігати з вантажем 20кг) можу звести задачу до статичної.

  P.S. Жарти жартами, але не можна виключати розрахунковий випадок, коли співробітник з вагою понад середню (>75кг) з максимальним вантажем 20 кг все ж таки примудряєьбся бігати або стрибати по такій відповідальній конструкції...

 • С функциональным назначением разобрались. Соглашусь с мнением Антона Ц. задача сводится к обычным статическим расчетам. Коэф.заппса по прочности предлагаю  принять 1,3 ... 1,4 (хотя по нормативами 1,2)

 • Ще питання: з чого планується робити пілогу (матеріал та товщина)? Розрахунок с урахуванням підлоги дасть більш точну картину поведінки конструкції, оскільки підлога теж є силовим елементом.

 • Сергій Єсенін — project author
  Complain | 16 March at 10:13 |

  Фанера ФК (без інших оздоб. матеріалів), товщиною від 10 - до 15мм (що буде в супермаркеті). Знизу підшивка - фанера від 4 - до 6мм.


Client
Сергій Єсенін
Ukraine Ukraine  1   0
Project published
13 March at 14:16
179 views
Contractor location
Ukraine Ukraine