Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
6 000 ₴

Шукаємо коректора

project expired


 1.  1 day 6 000 ₴
  903    48  0

  Доброго дня, Ларисо! Маю вищу філологічну освіту та 12-річний досвід редакторства (з них 11 паралельно працювала журналістом та коректором у районній пресі). З науковими матеріалами не стикалася, та, гадаю, це не завадить виправити ймовірні помилки в тексті. Буду рада співпраці.

 2.  20 days 6 000 ₴
  392  

  Доброго дня! Робила коректуру книги на релігійну тематику для УКУ можу і вам допомогти в цьому питанні. Пишіть в приват

 3.  12 days 6 000 ₴
  207    8  0

  Вітаю, пані Ларисо!

  Із величезним задоволенням допоможу із коригуванням Вашого видання.

  Вища філологічна освіта, досвід роботи редактором та перекладачем різноманітних текстів, в тому числі і наукових. Маю досвід співробітництва із видавництвом (коригування та редагування книг) та роботи у відділі науково-технічної інформації університету (працювала із науковими звітами про проведення досліджень, в тому числі і на історичну тематику).

  На жаль, не маю права вказувати назви видань.

  Чекатиму Вашого відгуку!

  Марія

 4.  1 day 6 000 ₴
  743    38  2   1

  Добрий день! Я копірайтер з 8-річним досвідом і вищою філологічною освітою. Більше 3 років працюю випусковим редактором в харківському видавництві і обожнюю свою роботу.

  Вільно володію і, найголовніше, грамотно пишу і українською, і російською мовами. Приклади редагування текстів є у портфоліо, книжок, виданих видавництвом, де я працюю, нема у мережі, тільки у друкованному вигляді.

  Детальніше про мене, мої навички і вміння ви можете дізнатися з мого резюме.

  Із задоволенням виконаю ваше завдання. Готова працювати багато і старанно, оскільки тільки повернулася на біржу після тривалої перерви. Ознайомитися з прикладами моїх робіт ви можете в портфоліо.
  Буду рада знайомству!

 5.  20 days 6 000 ₴
  580    41  0

  Доброго дня! Філолог, вільно володію українською мовою. Досвіду коригування історичних текстів нема, та вичитати та виправити стилістичні, лексичні та інші види помилок можу. Відгуки в профілі. Можу виконати тестове завдання.

 6.  1 day 6 000 ₴
  349    4  0

  Готова взять проект. Я филолог, редактор-корректор по образованию (украинский язык и литература), из исторического только учебник по истории делала, но думаю, что справлюсь. Могу на пробу сделать вам вычитку пары страничек текста, чтобы вы убедились в моей профпригодности. Обычно я делаю художественную литературу: детективы, фантастику, исторические романы, криминальные боевики.

  По скорости работы: я вычитываю книгу на 600 тыс. знаков без пробелов примерно за 7-10 дней, в зависимости от качества исходника. Надеюсь, моя кандидатура будет рассмотрена, а в том, что тест я не провалю, я и не сомневаюсь :)

 7.  1 day 6 000 ₴
  330    3  0

  Доброго дня! Я студентка історичного факультету, тому деякий досвід у роботі з історичними текстами у мене є. Володію як російською, так і українською мовами. Буду рада співпраці!

 8.  1 day 6 000 ₴
  470    1  0

  Доброго вечора. Українська та російська - рідні. Грамотність гарантую. Буду рада попрацювати над заданою тематикою. Звертайтеся.

 9.  7 days 6 000 ₴
  3798    137  3   1

  Добрий вечір!
  Хочу запропонувати вам свої послуги. За освітою філолог, працюю редактором більше 20 років. Зараз співпрацюю з білоруським видавництвом "Восточная культура", що видає книги з історії Китаю українською та білоруською мовами. Зараз кілька з них готуються до друку, приклад є в моєму профілі.
  Буду рада допомогти.

 10. proposal concealed by freelancer
 11.  10 days 6 000 ₴
  318    2  0

  Вітаю, пані Ларисо! Я філолог із багаторічним досвідом редагування та написання наукових текстів (курсові, дипломні роботи, наукові статті). Редагую швидко та якісно. Запропонувати перелік книг не можу, але буду рада співпраці. З повагою - Світлана.

 12.  10 days 6 000 ₴
  301  

  Доброго дня, Ларисо! Маю вищу історичну освіту, науковий ступінь та досвід написання наукових текстів українською (тексти див. за посиланням https://scholar.google.com/citations?user=eHrJrr4AAAAJ&hl=ru). Також маю значний досвід написання та редагування текстів російською, здобутий під час виконання посадових обов'язків за основним місцем роботи. Термін виконання - у залежності від рівня складності та загального обсягу тексту. Вважаю, що зміг би фахово виконати коректуру зазначеного тексту.

 13.  20 days 6 000 ₴
  193  

  Доброго дня! Займаюся літературним редагуванням та вичиткою текстів. Вичитала 2 художні книги, працюю також з публіцістикою та малими літературними формами.
  Мова - українська, ціна - договірна, залежно від обсягу роботи.
  Бачу, що ви просите досвід роботи з науковими історичними текстами - такого наразі немає, проте специфіку наукового тексту розумію. Якщо зацікавила моя пропозиція на цей чи інші проекти - пишіть.

 14.  20 days 5 999 ₴
  227    2  0

  Добрий день
  Вау! Крутий проєкт!
  Я писала наукові роботи по юриспруденції. Зокрема, у них розкривався історичний аспект розвитку певного правового явища. Люблю історію і веду літературний блог.
  Досвіду роботи з науковими історичними текстами, на жаль, не маю. Зате при читанні "Брами Європи" Сергія Плохія вибудувала чималий ряд того, що слід було виправити на етапі вичитки рукопису.
  Пропоную вартість і строки обговорити після більш детального ознайомлення зі завданням.
  Буду рада співпраці!

 1.  1 day 6 000 ₴
  1108    39  1   3

  Доброе время суток)

  Я очень заинтересована вашим проектом. У меня есть опыт в введении соц сетей международной волонтерской организации AIESEC. Помимо написание захватывающих статей для постов, спустя длительный периода работы на фрилансе, я имею привычку выполнять работу качественно и быстро, впредь до дедлайна.

  СОЗДАЮ С УДОВОЛЬСТВИЕМ:
  1. Копирайтинг статей любой тематики.
  2. Рерайтинг.
  3. Перевод и исправление с 4 языков (английский, греческий, русский, украинский).

  Сотрудничая со мной, ВЫ ПОЛУЧАЕТЕ:
  1. Качественно выполненная задача с указанными условиями.
  2. Абсолютное соблюдение сроков.
  3. Изменения и дополнения в процессе.
  4. Доступные цены и качественная работа.

  Пожалуйста, свяжись со мной.
  С нетерпением жду Вашего ответа.

  Спасибо!

 2.  30 days 6 000 ₴
  237    4  0

  Доброго дня! Готова взятися за даний проєкт. Історик за освітою, паралельно навчалася на факультеті журналістики. Маю досвід написання наукових робіт. Ідеально володію українською мовою, з радістю допоможу скоригувати Ваш текст.
  Буду рада подальшій співпраці!

 3.  1 day 6 000 ₴
  568    20  0

  Доброго дня, зацікавило Ваше замовлення. Маю досвід у редагуванні, також за фахом я редактор. Вільно володію російськоюта українською мовами. Виконаю все якісно та у поставлені дедлайни. Пишіть, буду рада співпраці.

 4.  30 days 6 000 ₴
  380    1  0

  Вітаю! Дипломований філолог української мови, досвід роботи літредактором більше 3 років. Звертайтеся)

 1. proposal concealed by freelancer
 • Юрий Тарабан
  21 October at 16:20 |

  Доброго дня! Прошу повідомити обсяг тексту, який слід опрацювати.

 • larisa Dudka — project author
  21 October at 17:26 |

  Вітаю!

  Орієнтовно 300 сторінок у Ворді, корректнішу цифру можу сказати трохи згодом. Потрібна суто коректорська робота - пунктуація та друкарські помилки. 

  Ви працюєте тільки з українськими текстами чи російськими також?

  Історичний період з 1920-х до сьогодні, праця сучасного історика, надрукована у Кембріджі.

 • Юрий Тарабан
  22 October at 16:56 |

  Дякую, зрозумів. Я можу фахово працювати з українським та російським текстом. Вважаю, що зазначений обсяг зможу опрацювати належним чином за термін від 7 до 10 днів.

 • Юрий Тарабан
  21 October at 19:20 |

  Дякую, зрозумів. Я можу фахово працювати з українським та російським текстом. Вважаю, що зазначений обсяг зможу опрацювати належним чином за термін від 7 до 10 днів.