Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Шукаємо україномовного адміністратора на форум

closed without completion


Запрошуємо на довготривалу роботу україномовного адміністратора на форум по рукоділлю і декору, обов'язково з досвідом організації форумів, бажано з досвідом роботи на подібних форумах (phpBB). 1. 10 days100 ₴
  Инга Полонская
   170   1    0

  Доброго дня. Вакансія зацікавила. Я закінчила педагогічний університет, за освітою філолог - вчитель української мови та літератури. Скажу чесно, раніше з форумами не працювала. Але тема рукоділля і декору дуже близька. Сама займаюсь різними видами рукоділля (бісер, орігамі, квілінг і т.д.). Хотілося б з Вами співпрацювати.

  Ukraine Kremenchug | 14 October 2017 |
 2. 1 day100 ₴
  Инна Дорошенко
   84 

  Доброго дня. Дуже хотілося з Вами співпрацювати, досконало володію українською мовою, маю повну вищу освіту. Рукоділлям займаюсь як хобі, хотіла б спробувати досконало вивчити цей напрямок. Готова здобувати нові навички, розвиватись, працювати

  Ukraine Канев | 14 October 2017 |
 3. 30 days3000 ₴
  Виктория Пясецкая
   892   37    0

  Доброго дня, Андрій.
  Маю досвід роботи на форумі та у службі підтримки 3,5 роки. Адмініструванням займалась мало, але люблю отримувати новий досвід та вирішувати нові задачі. Вивчала також html, css та photoshop. Українська мова - рідна, рівень грамотності високий, а рукоділля - моє хобі.
  Готова обговорити умови виконання завдання просто зараз. Пишіть мені в особисті повідомлення, або у скайп: muza.ua

  Ukraine Vinnytsia | 15 October 2017 |
 4. 22 days2222 ₴
  Леонид М.
   656  verified   14    0

  Добрий день.
  Спеціалізуюся більше на ВП і ДЛЕ, Лендінзі, підтримую сайти на Джумла, Модх. Але часто доводиться братися і за інші движки / скрипти. Так як більше працюю з кодом. Але програмуванням як таким не займаюся. Версткою макетів - теж.
  Працював з форумами.
  В основному робота з готовим - установка, настройка, доопрацювання, коригування ...
  Обробка картинок (ф-шоп), php, css, html, хостинг, бази тощо ...
  ----
  скайп blackcat_mla
  Поки що наповнюється портфоліо BlackCat.com.ua (або BceMoe.ru).

  Ukraine Kharkiv | 15 October 2017 |
 5. 10 days100 ₴
  Ирина Федоренко
   189 

  Добрий день! Зацікавила Ваша пропозиція. Українська - рідна, з правописом проблем не маю. Для душі вишиваю, роблю дрібнички з бісера та багато іншого. Досвіду роботи з форумами не маю, але впевнено працюю з компьютером, готова навчитись за короткий проміжок часу.

  Ukraine Odessa | 16 October 2017 |

Client
Андрій Мельнік
Ukraine Ukraine  6    0
Project published
14 October 2017
203 views