Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
20 ₴

Срочно задание по С++

project complete


1. Наслідування. Розробити клас Person з полями Name, Year та функціями, що встановлюють значення цих полів та повертають їхні значення. Додати дочірній клас Student з полями Faculty, Group та аналогічними батьківському класу функціями. Використати ці класи у програмі по обробці даних студентів двох груп.
2. Композиція. Розробити клас Point з полями X, Y та функціями, що встановлюють значення цих полів та повертають їхні значення, та клас Line з полями, які є екземплярами класу Point, та функцією, що обчислює довжину лінії. Використати ці класи у програмі по обробці безлічі ліній.
3. Динамічний розподіл пам’яті. Розробити клас Point з полями X, Y та функціями, що встановлюють значення цих полів та повертають їхні значення. Використати цей клас у програмі, яка використовує безліч екземплярів цього класу. Кількість екземплярів вказує користувач.
4. Дружні функції. Розробити клас Square з полями lengthX, lengthY та функціями, що встановлюють значення цих полів та повертають їхні значення. Додати дружню функцію, яка обчислює та повертає площу прямокутника. Використати цей клас у програмі, яка використовує цей клас для визначення прямокутника та обчислення його площі.
5. Перевантаження операцій. Перевантажити операцію «+» для знаходження суми двох векторів однакової розмірності. Використати перевантаження у програмі, що знаходить суми пар векторів.

Отзыв заказчика о сотрудничестве с Andrew Dudchenko

Quality
Professionalism
Price
Availability
Terms

Очень ответственный исполнитель. Работа была выполнена вовремя. Уровень знаний и умений достойный звания "ПРОФЕССИОНАЛ".


Make a proposal!

The Customer does not want to make a prepayment? Payment through Safe will help avoid potential fraud.

 1. 4 days20 ₴Winning proposal
  Andrew Dudchenko
   166   1  0

  Срок выполенния зависит от моей занятости на работе. Максимум 4 дня, срок выполенния.

  Ukraine Ternopol | 21 June 2015 |
 2.  freelancer isn't working in the service any longer
 1. 1 day300 ₴
  Andrew Kondratiuk
   251 

  Доброго дня! Готовий взятись за роботу. Пропоную обговорити деталі по скайпу. Мій нік - alanti4ok.

  Ukraine Ternopol | 21 June 2015 |
 2. 1 day300 ₴
  Анатолий Кешман
   2066  verified   37  1   1

  Готов выполнить. Обращайтесь

  Ukraine Uman | 21 June 2015 |