Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!
10 000 ₴

Створити просту гру антистресс для Android 1. 135  
  30 days15 000 ₴

  Вітаю!
  Працюю в Unity 3D більше 2-х років.
  Зацікавив ваш проект, хотілося б докладніше дізнатися про концепцію гри.
  Після затвердження ТЗ приступлю до виконання.
  Пишіть.

 2. 272    3  1
  30 days10 000 ₴

  Могу выполнить ваш проект. Работаю на юнити более 4-х лет. У меня есть способ ко орый позволит сжигать объекты как в 3д так и в 2д.

 1. proposal withdrawn
 • Сергей Марченко
  14 April at 23:42 |

  Игра как раз и будет как пять копеек))) а вот работа аниматора для каждого предмета обойдется далеко не в 5ть копеек.  Если расчет был на то, что некий движок имеет функционал горения, то нет, а даже если есть, то для мобильных версий это не прокатит.  А значит единственный вариант делать видео анимации плавления /горения, накладывать видео на объект.  Условно можете считать 2-3 000 за анимацию одного предмета. (ну или найти что то готовое https://assetstore.unity.com/packages/vfx/particles/fire-explosions/burning-match-85389)

 • Андрей Левшицкий
  15 April at 09:47 |

  Так, я розумію, що бюджет навіть такої гри не може бути 5 копійок) Однак, це в будь-якому випадку набагато дешевше (навіть з врахуванням ціни за анімацію, яку ви вказали) та швидше ніж виконання попереднього проекту.  А тому я готовий вислухати всі пропозиції та можливі бюджети.

 • Сергей Марченко
  15 April at 15:17 |

  Ну все что вам могу подсказать, - просите от исполнителя пример, как будет гореть предмет, причем на телефоне, т.к. в вашем случает все упирается в "качество картинки"   технически такую идею можно сделать через эффекты с физикой плавления, но выглядеть реалистично не будет. 


  Если вам относительно все равно что делать, но есть некий бюджет и желаемые сроки, можете написать в приват, у меня есть заготовки для нескольких жанров с готовыми примерами (в портфолио их нет) , с более выгодной монетизацией и простым потенциалом дальнейшего развития.

 • Андрей Левшицкий
  15 April at 18:26 |

  Добрий день!
  Ви писали мені стосовно заготовок для мобільних ігор.  У мене було декілька концепцій, однак рогалик здався мені найцікавішим. Взагалі суть в тому, що потрібно зробити "гру для залипання", бо бачу, що вони зараз заходять. Щось типу:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dramaton.slime

  Там реклама ледь не кожну хвилину і 50 000 000+ скачувань. Проте я не розумію як таку гру взагалі рекламувати (здається, що з рогаликом в цьому плані простіше).

  Бюджет є, однак, я завжди орієнтуюсь більше на фрілансерів та їхні ціни, так як і сам не люблю, коли замовники починають заганяти низькі ціни за важку роботу. Якщо мені наразі не підійде ціна - можемо розбити проект на декілька частин (якщо вам підійде така модель співпраці) або я звернусь до вас пізніше. Сроків як таких немає, однак 2-3 роки розробки мені теж не підійдуть)