Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Тема "Агентова система підтримки неповносправних осіб" Програма має бути написана на платформі чі мові програмування Axum!

project expired


Програма агента яку зможе замовити люба неповносправна людина.Це в вигляді пульта наприклад чи шось як пейджер.Коли людина чогось потребує(мед.допомогу,їжу,псих.підтримку,будь що)вона визиває когось-лише натиснувши на той пейджер.
Неповносправний і дані про нього мають бути внесені в реєстр (в базу даних).реєструватися можна як через інтернет так і у головному офісі фірми.
В головному офісі будуть диспечери які будуть приймати усі зголошення і будуть висилати на допомогу потрібний персонал.Це значно полегшить життя людей з різними вадами (людей-інвалідів).


Нашу програму ми протестуємо на прикладі трьох агентів:
- Агент медичний;
- Агент господарський(обслуговування дому);
- Агент харчування(відповідаючий за їжу);

На пульті буде три понумерованих кнопки. Наприклад якщо клієнт потребує медичної допомоги тоді він втискає кнопку для медичного агента в цей момент агент відсилає дану заявку на сервер а з сервера уже надсилається в головний офіс оператору.В цей самий час з бази даних відсилаються в офіс дані про хвороби клієнта і можливий варіант допомоги.

Якщо клієнт потребує допомоги по господарству(нп.прибирання дому тощо) він втискає кнопку господарського агента і в цей момент агент надсилає заявку знову ж таки на сервер, а з сервера заявка надсилається в офіс з спеціально навченими операторами, які швидко відсилають потрібну бригаду допомоги.

Якщо ж клієнт потребує допомоги з питань харчування він втискає кнопку на пульті яка відповідає за їжу, тоді агент з харчування відсилає заявкуна сервер, а з сервера заявка відправляється в офіс і оператор висилає кур’єра або людину з персоналу яка доставить відповідний перелік продуктів до клієнта.(перелік продуктів які йому найчастіше необхідні, клієнт вказує в анкеті реєструючись в нашій фірмі)

Applications 2

Only registered users can view attachments.

Make a proposal!

The client doesn't want to make prepayment? Offer him to make a payment via Safe to avoid possible fraud.
 1. 5 days
  Дмитрий Бондоренко
   23   1   1

  готов выполнить
  пишите все обговорим

  Russia Borodino (Moskovskaya obl.) | 7 August 2012 |

Project published
7 August 2012
177 views
Contractor location
Ukraine Ukraine
Payment methods
Invited to project