Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Використовуючи SLEP (Matlab або Octave) проаналізувати данні

project expired


Використовуючи бібліотеку SLEP https://github.com/jiayuzhou/SLEP треба оцінити результати по tree LogisticR методу (https://github.com/jiayuzhou/SLEP/blob/master/Examples/tree/example_tree_LogisticR.m) на toy dataset (вона вже готова у вигляді дерева).

Toy data set має загалом 7 стовбчиків, перші 6 - у вигляді дерева (також додаю структуру дерева). Останній стовбчик - це бінарний результат. Треба саме ці данні використати на цьому алгоритмі.

Applications 3

Only registered users can view attachments.

Make a proposal!

The client doesn't want to make prepayment? Offer him to make a payment via Safe to avoid possible fraud.
  • з матлабом знайомий вже давно але так і не зрозумів до кінця поставлене завдання.  можете детальніше розповісти що в вас є в якості вхідних даних і які ви хочете отримати вихідні дані?

  • напишіть в скайп valikwewer

  • Николай Бойко — project author
    Complain | 9 August 2018 |

    Додала toy dataset. Треба ці данні треба використати на цьому алгоритмі. Якщо там треба ще якісь данні - можете якісь вибрати. Як результат - треба розібратись з цим алгоритмом, подивитись, які там можуть буди результати і потім мені пояснити, наприклад по скайпу.


Client
Николай Бойко
Ukraine Ukraine  2   0
Project published
9 August 2018
35 views
Payment methods