Publish your project for free and start receiving offers from freelance contractors in serveral minutes after publication!

Запуск та сайт інтернет-радіо

project expired


Необхідно з нуля розробити сайт для інтернет-радіо й налаштувати стрімінг. На початковому етапі проект являтиме собою одну нескладну домашню сторінку (PSD-файл буде в наявності) із плеєром для прослуховування радіостанції, можливо ще стрічка новин і блог. Надалі планується поступове розширення цього сайту, тому необхідно розробити його на базі WordPress чи Drupal. Також бажано, щоб на початку витрати на функціонування були якомога нижчими, але з можливістю подальшого нарощування ресурсів (наприклад перехід на тарифний план, що забезпечує підтримку більшої аудиторії). Тому у вашій пропозиції просимо вказувати ресурси, які б ви використали (хостинг, конкретний сервер стрімінгу тощо - для того щоб ми могли оцінити ці початкові витрати, або якщо вам нескладно - будемо вдячні за вказання таких витрат оціночно). Також будь ласка пропонуйте свою погодинну ставку і приблизну кількість годин на розробку, або ж вашу фіксовану ціну такого проекту.

Ми також розглядаємо можливість розробки різних частин проекту кількома фрілансерами (сайт/плеєр/запуск стрім-сервера тощо), тож якщо ви хотіли б виконувати певну частину - будь ласка, вкажіть, яку саме, із вашою пропозицією ціни.

Наперед дякую за пропозиції. 1. 1 day1000 ₴
  Людмила S
   112 

  Добрый день.
  Готовы сотрудничать. Выполним качественно и со вкусом.
  Портфолио работ разных направлений:
  http://prof-it.bz/portfolio
  Всегда на связи.
  Ответим оперативно, пишите.

  Ukraine Kyiv | 19 April 2017 |
 2.  freelancer isn't working in the service any longer
 3.  freelancer isn't working in the service any longer
 4. 1 day1000 ₴
  karina varlena
   58   0   1

  Добрый день,
  могу приступить сегодня, опыт есть , есть портфолио.
  Мои контакты: skype - karina.varlena.work, email - [email protected]

  Ukraine Kyiv | 14 April 2017 |
 5. proposal concealed by freelancer
 6. 20 days4000 ₴
  Андрей Шехтер
   282   1   0

  Доброго дня. Можу зробити частину роботи самe по розробці сайту. Проeктую так, щоби в подальшому можна було лeгко маштабувати та доповнювати сайт. Зацікавив проeкт, хотів би над ним попрацювати

  Ukraine Kyiv | 17 April 2017 |
 1. 1 day100 ₴
  Артём Терещенко
   152 

  Был опыт реализации loungefm.com.ua (его предыдущей версии), включая кустомную сборку проигрывателя по дизайну с брендбука. Предлагаю сразу все делать на framework laravel, yii, kohana (в порядке стоимости). Расчет стоимости и оплата по факту приема работы. Мой skype: lickermad

  Ukraine Kyiv | 15 April 2017 |

Client
Project published
14 April 2017
144 views
Contractor location
Ukraine Ukraine
Labels