1 500 ₴Позовна заява про визначення способу участіЗахист прав та інтересів дитини є одним із найважливіших завдань Української держави, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності якнайточніше відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства.
Відповідно до частини 3 статті 51 Конституції України, сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняється державою.
Згідно з чинним законодавством охорона дитинства в Україні визначена як стратегічний загальнонаціональний пріоритет. Дитина, особа віком до 18 років (повноліття), має право на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист і всебічний розвиток. Зазначені права гарантовані Законом України «Про охорону дитинства».
Відповідно до статті 12 зазначеного Закону виховання в сім'ї є першоосновою розвитку дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право і зобов'язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностейPanfilovaDA   6

500 ₴Роз'яснення щодо роялті.Відповідно до ч. 5 ст. 15 Закону України «Про авторське право і суміжні права»
5. За винятком випадків, передбачених статтями 21-25 цього Закону, автор (чи інша особа, яка має #авторське право) має право вимагати виплати винагороди за будь-яке використання твору. Винагорода може здійснюватися у формі одноразового (паушального) платежу, або відрахувань за кожний проданий примірник чи кожне використання твору (роялті), або комбінованих платежів.
Відповідно до положень Податкового кодексу України
14.1.225. роялті - будь-який платіж, отриманий як винагорода за використання або за надання права на використання об’єкта права інтелектуальної власності, а саме на будь-які літературні твори, твори мистецтва або науки, включаючи комп’ютерні програми, інші записи на носіях інформації, відео- або аудіокасети, кінематографічні фільми або плівки для радіо- чи телевізійного мовлення, передачі (програми) організацій мовлення, інші аудіовізуальні твори, будь-які права, які охороняються патентом, будь-які зареєстровані торговельні марки (знаки на товари і послуги), права інтелектуальної власності на дизайн, секретне креслення, модель, формулу, процес, права інтелектуальної власності на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау).

Таким чином, #Роялті виникають, якщо об’єкт авторського права переданий у користування (не у власність).PanfilovaDA   5

1 500 ₴Договір оренди квартири
PanfilovaDA   4

Відео консультація юриста щодо інвестування у ново#відеоконсультація #юрист #квартира #інвестиціяуновежитло #новобудова #адвокат #відео #юридичніаспекти #юридичнаконсультація #Україна #Київ #realestate #Kiev #legal #lawyer #новостройки #новаяквартира
.

Тим, хто збирається купувати нове #житло в #новобудові.
Як перевірити квартиру перед укладенням договору із #забудовникиом?
.
На що треба звернути увагу при інвестуванні у #нерухомість, та як це зробити самостійно.
#юрист #Юридичнаконсультація #відео #відеоконсультація

Nota bene: для експертів, та тих хто купував житло неоднаразово це відео буде не цікавим

http://goo.gl/M7DWXzOleksandr_   38  4

Поверення коштів за неякісний т-р_Вимога_ст.530 ЦКСуть: Вийшов з ладу ноутбук віддав на ремонт по гарантії, минуло два місяці вони так і не змогли його полагодити. відповідно відмовився від ремонту - отримав акт на списання. Тепер треба скласти претензію в магазин щоб повернути за нього кошти. Питання полягає в тому що на момент придбання ноубука ціна його була наприклад 20 000грн але зараз за ці грощі я не можу придбати техніку з такими параметрами, чи регулюється законом перерахунок коштів відносно параметрів техніки? не можу правильно скласти претензію до кого мені звернутись?

Процедура: складено/направлено вимогу, проведено переговори з продавцем.

Результат: замовнику повернуто кошти від продавця в розмірі 34 тис. грн., додана вартість юриста + 14 000 гривень.

#legal
#юрист
#адвокатOleksandr_   9  4

Разработка франшизы для компании fightwear.ruРазработка для компании fightwear.ru полного пакета для франчайзинга и сопровождение сделок по реализации франшизы.Alex_NetLaw   12  4